logo%20all_edited.png

Коуч фотопозування

Анна

Модель зі стажем більше 15 років. Професійний викладач дефіле. Як модель, працювала в агентствах Нью-Йорка, Парижа, Мілана, Барселони, Токіо і до цього дня є діючою моделлю як на території України так і за її межами. 

Менеджер SMM

Роксолана

Засновник і керуюча студії інтернет маркетингу SMM Studio. Автор власного курсу з просування в Інстаграм, організатор освітніх івентів #Digitalunch

2019-10-28_18-24-04_edited.jpg

Дерматолог

Анна

Практикуючий лікар - косметолог. Основний напрямок - лікування акне і anti-age медицина.

Психолог

Анна

Дипломированный магіст соціальної педагогіки, психолог, life-коуч, тренер по фінансовій грамотності дітей, модератор фінансово-психологічної тренінг-гру "Psychology of money".
Досвід роботи больше 7 лет.

Фітнес тренер

Євгенія

Фітнес-консультант і персональний тренер, cтрейчінг, функціональні тренування. 

Керуючий філією/Букер

Анна

В модельному бізнесі бiльше 6 років. Букер місцевого ринку.

Дітолог

Андрій

Експерт із зблансованого харчування. Навчався у головного лікаря-дітолога України. Випускник центру дітології та омолодження D4YOU. Засновник он-лайн проектів по схудненню і мотивації #яхудію і #янаспорті. За 7 років допоміг схуднути та покращити здоров'я 3000 людей з України, Росії, США, Канади, Ізраіля, Кіпру. Розробник бренду доставки здорової їжі KorysnoBox.

Стиліст-іміджмейкер 

Ольга

Зірковий стиліст-іміджмейкер, творець власного бренду MIMI FOR YOU. Досвід роботи FASHION стилістом MTV УКРАЇНА і персональним стилістом Івана Дорна, Регіни Тодоренко, групи YUKO і багатьох інших.
Багаторічний досвід роботи в якості міжнародної моделі агентства VEA Models.

Візажист

Ліза

Чинний візажист з досвідом роботи понад 5 років. Професійний викладач курсів з візажу з досвідом викладання понад 4 років

Коуч дефіле

Дмитро

Режисер-постановник Міс BMW Україна, Міс Укаїна, Міс Типовий Київ, універсітецкіх конкурсів краси і показів. Входить до ТОП-100 кращих моделей СНД. Педагог дефіле міжнародного рівня. Більше 7000 учнів по всій Україні.

Адміністратор

Аліна

-