сандра.png

Керуючий філією/Букер

Сандра

Букер міжнародного модельного агентства VEA MODELS з 2010р. В моделінгу з 1999р., працювала в більш ніж 10-ти країнах світу протягом 15-ти років. Брала участь у зйомках в різноманітних мiжнародних журналах в тому числі і VOGUE China.

IMG-c634dd5227af9f2f83910db70edea032-V_e

Стиліст-іміджмейкер 

Марта

Професійний стиліст іміджмейкер з досвідом роботи понад 5 років. Проведення як персональних консультацій та розбору гардеробу, так і корпоративних майстер-класів для провідних компаній і шоу-румів.

Коуч фотопозування

Юлія

Модель і викладач фотопозування з досвідом роботи 5 років. 
Співпрацювала з такими брендами як Lesia Semi, the COAT by Katya Silchenko, Yulia Fedetska, Katerina Karol, Balossa, DIYA, TANYA RAMYS, Crystal, Olesya Marchuk та багато інших.

10.03.19(А)_79_edited.jpg

Візажист

Тетяна

Чинний візажист з досвідом роботи понад 5 років. Професійний викладач курсів з візажу з досвідом викладання понад 4 років

Коуч дефіле

Кріс

Модель і професійний викладач дефіле. Систематичне участь в тижнях мод і робота з такими брендами як: Tanya Ramys, DIYA, Bunt, Yulia Fedetska, Tata Kalita, Lesia Semi, Katerina Karol, Balossa, A.Kira design, Sofitie, Marta Wacholz і багатьма іншими

Адміністратор

Наталіа

-

IMG_3035_edited_edited_edited.jpg

Менеджер SMM

Ангеліна

smm спеціаліст, з досвідом 3 років в он-лайн маркетингу. Засновниця проекту Clever SMM Planner. Спікер та smm-тренер з досвідом у модельному бізнесі.

2019-10-28_11-13-35_edited.jpg

Фітнес тренер

Юлія

Дипломований діючий фітнес-тренер з досвідом роботи понад 6 років. Степень магістра за спеціальністю "Фізична реабілітація, викладач університетів та вищих навчальних закладів".

Психолог

Соломія

Дипломований коуч-психолог по роботі з дітьми та підлітками з розвитку лідерських якостей і впевненості в собі. Досвід роботи понад 6 років.

Дієтолог

Олена 

Дипломований дієтолог, спеціаліст в області клінічної дієтології, магістр Варшавського Медичного Університету. Володє знаннями зі сфери харчування здорових та хворих людей, а також профілактики залежних від харчування захворювань.

Дерматолог

Соломія

Лікар-косметолог. Закінчила Лвівський національний медичний університет імені Данила Галицького, Міжнароду школу косметології імені Софії Грицак, спеціаліст з естетичної та ін‘єкційної косметології.